Kvarca virsma Max-Top

Kvarca aglomerāts vai kvarcelāns – prātīgākā un ekonomiskākā izvēle mājas virtuvei, palodzēm, kafejnīcām, restorāniem, bāra letēm, viesnīcu vannas istabām un sabiedriskās ēdināšanas iestādēm.

Šis materiāls tika izgudrots salīdzinoši nesen, taču jau ir ieguvis lielu popularitāti un plašu atpazīstamību. Tehnoloģijas attīstība ir samazinājusi ražošanas izmaksas un paaugstinājusi materiāla kvalitāti. Rezultātā kvarca aglomerāta galda virsmas vairs nav stipri dārgākas par virsmām no mākslīgā akrila akmeņa.

Kvarca darba virsma ir ērta lietošanā. Salīdzinājumā ar citu materiālu virsmām, tā nav tik uzņēmīga pret mehāniskiem bojājumiem. Plaša toņu palete, noturība pret triecieniem, skrāpējumiem un traipiem, viegla apkope – tās ir īpašības, kas katru dienu padara kvarca darba virsmas populārākas un pieprasītākas gan pašmāju gan pasaules tirgos.

Piemēri

Kvarca aglomerāta īpašības

Kvarca aglomerāts Max-Top pamatā sastāv no rūpīgi atlasītiem dabīgiem materiāliem: granīta un kvarca. Nelielos daudzumos tas satur arī sveķus, krāsu pigmentu un citas vielas, kas nodrošina augstu izturību pret mehānisku iedarbību, nepieciešamo blīvumu un vēlamo dizainu.

Kvarca aglomerāta virsmas ražošanas tehnoloģija ir sarežģīts process, un tas pieprasa stingru kvalitātes kontroli. Pareizi izgatavotai virsmai ir sekojošas īpašības:

  • izturība pret 450˚C un temperatūras svārstībām,
  • elastīgums, ko nodrošina poliētera sveķu klātesamība aglomerāta struktūrā,
  • zema ūdens absorbcija – ap 0.02% – 0.04%,
  • mehāniska izturība, kas pārspēj daudzus līdzīgus materiālus, noturība pret vibrāciju.

Kvarca virsmas uzstādīšana ir sarežģīts process, tādēļ mēs rekomendējam izmantot profesionālu palīdzību.

Savukārt apkope ir ļoti vienkārša. Lai virsma izskatītos tik pat svaiga, kā iegādes dienā, pietiek regulāri to noslaucīt ar siltu ziepjūdeni vai kādu neitrālu tīrīšanas līdzekli.