Palīdzība izvēlēties skapi

Skapis var būt iebūvēts vai atsevišķi novietots (korpusu). Korpusu skapim ir visi korpusa mēbeļu elementi (grīda, griesti, sānsienas, aizmugurējās sienas) un atšķirība ir tāda, ka ir bīdāmās durvis. Iebūvētajam skapim tiek izmantotas sienas, griesti, grīda un skapis ir telpas turpinājums vai tās neatņemama sastāvdaļa. Mūsdienās iebūvētie skapji ir izņēmums nevis tardīcija, tā kā ir nepieciešami papildus materiāli (grīda, griesti, sānsienas, aizmugurējās sienas) un palielinās motāžas izmaksas. Iedomājaties, kā var salikt lielu skapi (no sienas līdz sienai un no grīdas līdz griestiem) un novietot to iecerētajā vietā.

Pasūtītājam vēlams noformulēt prasības nākamajai konstrukcijai vai vismaz zināt, kādas funkcijas pildīs skapis, jo skapī var likt arī putekļusūcēju, gludināmo dēli, instrumentus utt. Ja to visu pārrunā projektēšanas etapā, tad iecerētais skapis apmierinās Jūs pilnā apmērā.

Nākošais svarīgs solis ir izvēlēties izvēle durvju profili un mehānismi. Pašlaik tikai izmanto alumīnija profili un mehānismi. Izvēlieties profili ir procesā mērīšanas telpu zem skapja, konsultējoties ar mūsu speciālistu.

Mūsu kompānija var izveidot unikālu dizainu kabineta izmantojot alumīnija profili un ekskluzīvus materiālus.